NERO SUBLIME - czarne kremy marki COLLISTAR

NERO SUBLIME BLACK CENNY KREM

Jedwabisty, zmysłowy, wyrafinowany krem bogaty we flawonoidy i rutynę. Rewolucyjna czarna konsystencja oraz cenne składniki: ekstrakt z czarnej orchidei, komórki macierzyste z białej gardenii, hydrolizat czarnej perły. Jego czarny kolor jest kompozycją pereł z czarno-niebieskim refleksami, które zawierają esencję światła, aby przywrócić go twarzy. Skóra jest uwolniona od wszystkich toksyn, natychmiast staje się rozświetlona, młodsza oraz zrewitalizowana. Zmarszczki oraz pory stają się mniej widoczne. Produkt idealny do każdego rodzaju skóry.

Cena detaliczna: 295 PLN, dostępny wyłącznie w Perfumeriach Douglas TUTAJ

NERO SUBLIME BLACK CENNE SERUM

Czarny kolor serum (Jest to kolor składnika aktywnego pochodzącego z obecności hydrolizowanej czarnej perły , który całkowicie się wchłania)  i konsystencja, która doskonale się rozprowadza i daje świetlistość skórze.
DETOX, NAPRAWA, ROZŚWIETLENIE. Pierwsze czarne serum walczące z oznakami starzenia, bogate we flawonoidy i rutynę bogatą w antyoksydanty, które pomagają komórkom walczyć z wolnymi rodnikami. Rewolucyjna czarna konsystencja i cenne składniki: ekstrakt z czarnej orchidei, komórki macierzyste z białej gardenii, hydrolizat czarnej perły. Produkt zapewnia spektakularne działanie detoksykujące i rozświetlające. Skóra jest uwolniona od wszystkich toksyn, natychmiast staje się rozświetlona, młodsza oraz zrewitalizowana. Zmarszczki oraz pory stają się mniej widoczne. Twarz nabiera młodzieńczego wyglądu i blasku. Produkt idealny do każdego rodzaju skóry.

Cena detaliczna: 279 PLN, dostępny wyłącznie w Perfumeriach Douglas TUTAJ
NERO SUBLIME BLACK CENNA MASKA 

Intensywna, uwodzicielska, czarna konsystencja, która otacza twarz luksusową maską, która otula skórę w wysublimowany sposób -"sublimuje" skórę. Czarna glina i węgiel drzewny z bambusa, zapewniają natychmiastowe działanie detoksykujące. Faktura skóry jest wyrafinowana, cera jest świetlista. Moc chłonnych, szlachetnych proszków eliminuje zanieczyszczenia i toksyny, które sprawiają, że cera jest matowa, nadając jej wysublimowane piękno.

Cena detaliczna: 195 PLN, dostępna wyłącznie w Perfumeriach Douglas TUTAJ
          

2 komentarze:

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger