Lirene Shower Oil | Żele pod prysznic o zmysłowych zapachach

Lirene Shower Oil
MANGO & JAŚMIN żel z olejkiem pod prysznic 
Pojemność : 400 ml ; Cena : 9,99 zł
Żel zawiera cenny olejek z mango o silnym działaniu zmiękczającym i nawilżającym. Olejek wygładza naskórek oraz wzmacnia jego barierę ochronną. Nawilża oraz hamuje utratę wody, chroniąc skórę przed wysuszeniem. Żel skutecznie oczyszcza skórę całego ciała oraz pozostawia piękny, długo utrzymujący się zapach. Krystaliczna formuła żelu łączy się harmonijnie z odświeżającym aromatem owoców cytrusowych z delikatną nutą jaśminu, sprawiając, że prysznic staje się przyjemnością.

Działanie : nawilżające, wygładzające, ochronne, odświeżające, myjące;
Składniki aktywne : mango
Lirene Shower Oil
ARGAN & MARULA żel z olejkiem pod prysznic
Pojemność : 400 ml ; Cena : 9,99 złŻel zawiera dwa cenne olejki o silnym działaniu nawilżającym i wygładzającym. Olejek z drzewa arganowego, dzięki wysokiej zawartości witaminy E oraz kwasów omega 6 i 9 intensywnie odżywia skórę. Uzupełnia ubytki w warstwie lipidowej, chroniąc ją przed wysuszeniem. Olejek marula wygładza i zmiękcza skórę, poprawiając jej kondycję. Żel skutecznie oczyszcza i pozostawia na skórze delikatną, nietłustą warstwę ochronną.
Działanie : nawilżające, wygładzające, zmiękczające, odżywcze, myjące;


Lirene Shower Oil
MAKADAMIA & MONOI żel z olejkiem pod prysznic
Pojemność : 400 ml ; Cena : 9,99 złŻel zawiera dwa cenne olejki o silnym działaniu odżywczym i nawilżającym. Olejek makadamia, bogaty w kwasy Omega 3, 6, 9, zmiękcza i wygładza skórę, pozostawiając ją gładką i aksamitną w dotyku. Olejek monoi to zródło cennych witamin i kwasu foliowego. Poprawia wygląd skóry, nawilża i intensywnie odżywia. Żel ma doskonałe właściwoąci myjące oraz przyjemny zapach, sprawiając, że kąpiel staje się przyjemnością. Pozostawia na skórze delikatną, nietłustą warstwę, chroniąc przed wysuszeniem.
Działanie : nawilżające, wygładzające, zmiękczające, odżywcze, myjące;
Składniki aktywne : Olejek Monoi


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger