SORAYA beauty biotic - Równowaga piękna

Uważasz, że naturalna pielęgnacja to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia, a tylko zdrowa skóra może wyglądać pięknie? Masz całkowitą rację!

Gdy bariery ochronne skóry nie funkcjonują prawidłowo Twoja skóra staje się przesuszona, szorstka, bardziej podatna na podrażnienia, pojawiają się zaczerwienienia i niedoskonałości, a Ty czujesz dyskomfort.
By rozwiązać ten problem Soraya stworzyła linię Beauty Biotic, czyli podwójne wsparcie dla równowagi skóry. To wyjątkowa pielęgnacja stworzona aby chronić naturalny mikrobiom skóry, a jednocześnie regenerować barierę naskórkową i przywracać zdrowy bilans.
Dzięki formułom Beauty Biotic Twoja skóra będzie odpowiednio nawilżona, jedwabiście gładka i miękka, a Ty poczujesz przyjemny komfort pielęgnacji.

Skóra to najbardziej zewnętrzna powłoka, która nas chroni. Ale co chroni naszą skórę?
Po pierwsze mikrobiom, czyli pożyteczne bakterie, które na co dzień nosimy "na sobie". Chronią one nasz organizm przed patogenami i pomagają nam funkcjonować.
Po drugie bariera lipidowa naskórka, która chroni skórę przed nadmierną ucieczką wody oraz przed wnikaniem czynników drażniących.
By wspierać tę podwójną ochronę, w kremie Beauty Biotic zastosowany został Pro_balance Duo System Prebiotyk - odżywka dla dobrej mikroflory skóry, przywraca równowagę mikrobiomu, redukuje zaczerwienienia i niedoskonałości.
Skafander lipidowy - kompleks specjalnie dobranych emolientów, hydro-wosków i naturalnych olejów. Uszczelnia i wzmacnia barierę lipidową, dając poczucie intensywnej regeneracji i odżywienia.

SKŁADNIKI LINII:
- Pro-Balance Duo-System Prebiotyk - odżywka dla dobrej mikroflory, przywraca równowagę mikrobiomu, redukuje zaczerwienienia i niedoskonałości.
- Skafander lipidowy - kompleks specjalnie dobranych emolientów, który uszczelnia barierę lipidową, dając poczucie intensywnej regeneracji i odżywienia.
- Olejek chia - wzmacnia barierę lipidową naskórka, poprawia nawilżenie
- Olejek jojoba - doskonale odżywia skórę, sprawiając że staje się miękka, elastyczna i gładka
- Olejek kokosowy - intensywnie odżywia skórę, wygładza je i przywraca poczucie komfortu
- Olejek arganowy - działa przeciwstarzeniowo i intensywnie regeneruje skórę


Soraya beauty biotic NAWILŻAJĄCY KREM BIOAKTYWNY
Pojemność : 50 ml ; Cena : 15 zł

 
SKÓRA NORMALNA I MIESZANA
SKAFANDER LIPIDOWY, PREBIOTYK,OLEJEK CHIA

 
Nawilżający krem bioaktywny został stworzony, aby zatroszczyć się o potrzeby cery normalnej i mieszanej.
To lekka, jedwabista formuła z Pro-Balance Duo System i olejkiem chia, który wzmacnia barierę lipidową naskórka i poprawia nawilżenie.
-

Soraya beauty biotic ODŻYWCZY KREM BIOAKTYWNY
Pojemność : 50 ml ; Cena : 15 zł  

SKÓRA BARDZO SUCHA
SKAFANDER LIPIDOWY, PREBIOTYK, OLEJEK JOJOBA


Odżywczy krem bioaktywny został stworzony, aby zatroszczyć się o potrzeby cery bardzo suchej. Zaskoczy Cię bogata, jedwabista formuła z Pro-Balance Duo System i olejkiem jojoba, który doskonale odżywia skórę, sprawiając, że staje się miękka, elastyczna i gładka.


Soraya beauty biotic REGENERUJĄCY KREM BIOAKTYWNY
Pojemność : 50 ml ; Cena : 15 zł 

SKÓRA SUCHA
SKAFANDER LIPIDOWY, PREBIOTYK, OLEJEK ARGANOWY


Regenerujący krem bioaktywny został stworzony, aby zatroszczyć się o potrzeby cery suchej. Zaskoczy Cię lekka, jedwabista formuła z Pro-Balance Duo System i olejkiem arganowym, który działa przeciwstarzeniowo i intensywnie regeneruje skórę.


Soraya beauty biotic BALSAMY BIOAKTYWNE

RÓWNOWAGA PIĘKNA

Naturalna równowaga to klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Gdy bariery ochronne skóry nie funkcjonują prawidłowo skóra staje się przesuszona, szorstka, bardziej podatna na podrażnienia, czujemy dyskomfort. By rozwiązać ten problem Soraya stworzyła linię Beauty Biotic, czyli podwójne wsparcie dla równowagi skóry. To wyjątkowa pielęgnacja stworzona aby chronić naturalny mikrobiom skóry (pożyteczne bakterie, które na co dzień nosimy „na sobie”), a jednocześnie regenerować barierę naskórkową. Dzięki temu skóra stanie się odpowiednio nawilżona, jedwabiście gładka, poczujemy przyjemny komfort pielęgnacji.

Soraya beauty biotic NAWILŻAJĄCY BALSAM BIOAKTYWNY
Pojemność : 150 ml ; Cena : 12 zł
 
SKÓRA NORMALNA
SKAFANDER LIPIDOWY, PREBIOTYK,OLEJEK CHIA

Soraya beauty biotic ODŻYWCZY BALSAM BIOAKTYWNY
Pojemność : 150 ml ; Cena : 12 zł

SKÓRA BARDZO SUCHA
SKAFANDER LIPIDOWY, PREBIOTYK,OLEJEK KOKOSOWY


Soraya beauty biotic REGENETUJĄCY BALSAM BIOAKTYWNY
Pojemność : 150 ml ; Cena : 12 zł

SKÓRA SUCHA
SKAFANDER LIPIDOWY, PREBIOTYK,OLEJEK ARGANOWY

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger