CALVIN KLEIN ETERNITY FLAME


ETERNITY CALVIN KLEIN afirmuje nieskończone piękno i moc naturalnych żywiołów. Zapach ETERNITY CALVIN KLEIN stanowi kontynuację fundamentalnych wartości legendarnego filaru ETERNITY. Odzwierciedla ponadczasową podróż intymności i miłości, wzbogacając ją o zmysłowość i namiętność. 

Zapachy 
Zapachy ETERNITY FLAME CALVIN KLEIN – męski i damski – przekazują słoneczną energię, podkreślając uwodzicielską aurę orientalnej kompozycji. Żywica labdanum działa niczym zmysłowe ogniwo łączące filar męski i damski.


ETERNITY FLAME CALVIN KLEIN for Women 

Tę zaskakującą kompozycję energetyzujących owoców i delikatnych kwiatów skontrastowano z fasetkami orientalnymi. Ekspresja miłości i namiętności: każda nuta dodaje aspekt kobiecości i zmysłowości, aby stworzyć ciepły i uzależniający epilog.

Kategoria zapachu: kwiatowo-orientalna
Kreator zapachu: Laurent Le Guernec

Nuty głowy: Mandarynka
Nuty serca: Kwiaty Groszku Pachnącego
Nuty bazy: Żywica LabdanumETERNITY FLAME CALVIN KLEIN for Men

Owocowe i aromatyczne nuty zyskały nową definicję za sprawą tonów ambrowych i skórzanych. Każdy luksusowy i uzależniający element zapachu jednoczy się w intensywnej paprociowo-orientalnej kompozycji, która na nowo interpretuje męskość. Efekt: zapach świeży, lecz zarazem ciepły i bogaty. 

Kategoria zapachu: paprociowo-orientalna
Kreator zapachu: Laurent Le Guernec

Nuty głowy: Ananas
Nuty serca: Rozmaryn
Nuty bazy: Żywica Labdanum


Flakon i opakowanie

Flakon i opakowanie ETERNITY FLAME CALVIN KLEIN odzwierciedla intensywne kolory i dynamikę płomienia. Czerwone logo FLAME zdobiące opakowanie i flakon wzbudza uczucie pewności siebie, pasji i siły.


Reklama

Kampania reklamowa ETERNITY FLAME CALVIN KLEIN nadal ukazuje historię rodzinną opowiadaną w oryginalnej kampanii ETERNITY z udziałem Jake'a Gyllenhaala i Liyi Kebede. Zaprezentowane będą nowe zdjęcia lifestylowe ETERNITY FLAME CALVIN KLEIN z flakonami ETERNITY FLAME na tle płomiennego zachodzącego słońca – jednego z najczystszych przejawów namiętności w naturze.

RECENZJE :


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger