Suplement OMEGAREGEN® Skin Care - Poprzez wewnętrzną siłę do zewnętrznego piękna


Nie jest tajemnicą, że wygląd skóry, włosów i paznokci w dużej mierze zależy od właściwego sposobu odżywiania. Niestety rozwój cywilizacyjny w znaczący sposób wpłynął na to, co jemy. Współcześnie, zamiast hodować żywność, produkujemy ją. Właśnie dlatego, niezwykle ważna jest prawdziwa suplementacja. Co to oznacza? Jak mówi dr n. med. Tomasz Wysoczański – prawdziwy suplement to egzogenna substancja, którą na przestrzeni setek tysięcy lat ewolucja używała do istotnych funkcji naszego organizmu, a rozwój cywilizacji i wiążące się z tym skutki "odebrały" nam ją z pożywienia. Takim prawdziwym suplementem są między innymi bioestry kwasów tłuszczowych omega 3 (ALA), 6, i 9, które w odpowiednich proporcjach znajdują się w suplemencie OMEGAREGEN® Skin Care.

OMEGAREGEN® Skin Care to naturalny nutrikosmetyk, który powinno się traktować jako niezbędny element diety. Preparat powstał na bazie uprawianego w Polsce lnu, a jego opracowania podjęli się rodzimi naukowcy. Wybitni badacze z Uniwersytetu Wrocławskiego otrzymali wsparcie doświadczonych dermatologów, kosmetologów i specjalistów firmy FLC Pharma, a pozytywne działanie preparatu zostało potwierdzone licznymi badaniami dermatologicznymi.

Zawarte w preparacie kwasy omega 3 (ALA), 6 i 9 występują w najczystszej z dostępnych postaci. Jest to wynik kilkunastoletniej pracy naukowców, którym udało się opatentować najnowszą technologię oczyszczania oleju lnianego. W atmosferze beztlenowej uzyskali oni bioestry kwasów tłuszczowych omega-3 (ALA), 6 i 9, które są pozbawione niezdrowych substancji występujących w oleju lnianym, takich jak: amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy. Co ważne, jest to jedyna taka technologia w Europie i prawdopodobnie na świecie! Dzięki niezwykle czystej postaci kwasów omega, OMEGAREGEN® Skin Care dogłębnie odżywia i nawilża skórę od wewnątrz oraz wzmacnia włosy i paznokcie. Co więcej, preparat zawiera również koenzym Q10, który hamuje procesy starzeniowe oraz drogocenne witaminy E, A i D, które wpływają na prawidłową odnową skóry, włosów i błon śluzowych, a także działają ochronnie na komórki całego ciała. Dzięki naturalnym składnikom, preparat jest łatwo przyswajalny i na długo po otwarciu zachowuje swoje właściwości prozdrowotne.

Kwas alfa-linolenowy (ALA)

Suplement OMEGAREGEN® Skin Care swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza m.in. kwasowi alfa-linolenowego z lnu. Jest to “najmniejszy”
i zarazem najtrwalszy kwas tłuszczowy z rodziny kwasów omega-3. Co ważne, jest on jedynym niezbędnym dla naszego organizmu kwasem z tej grupy. To właśnie dzięki niemu, w naszym organizmie zachodzi konwersja do dwóch pozostałych kwasów omega-3, czyli EPA i DHA. Innymi słowy, dostarczając kwas ALA, nasz organizm wytwarza kwasy EPA i DHA w ilości jakiej potrzebuje. Co więcej, Omegaregen® Skin Care to jedyny preparat na rynku zawierający kwas alfa-linolenowy (ALA) z grupy omega-3 w postaci bioestrów. Jego pozytywne działanie na ludzką skórę zostało potwierdzone badaniami dermatologicznymi.

W skład 5 ml OMEGAREGEN® Skin Care wchodzą:
  • Omega 3 (kwas alfa-linolenowy – ALA w postaci estru etylowego) 2 g
  • Omega 6 (kwas linolowy w postaci estru etylowego) 0,5 g
  • Omega-9 (kwas oleinowy w postaci estru etylowego) 0,7 g
  • Witamina A 0,8 mg
  • Witamina D 5 mg
  • Witamina E 10 mg
  • Koenzym Q10 30 mg
*RDA – procent realizacji zalecanego dziennego spożycia dla diety 1800-2700 kcal/d

OMEGAREGEN® Skin Care należy zażywać w trakcie głównego posiłku lub bezpośrednio po nim.
Z uwagi na obecność witaminy A nie jest on zalecany kobietom w ciąży.

Obecnie na rynku dostępne są jeszcze 3 warianty produktu Omegaregen®:
1.    Original, cena: 49 zł/ 250 ml
2.    Skin Care, cena 75 zł/ 250 ml
3.    Cardio, cena: 65 zł/ 250 ml

Produkty Omegaregen® dostępne są w najlepszych aptekach, wybranych sklepach zielarskich
oraz w sklepie internetowym www.flcpharma.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger