YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY


YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY IN’DETOX & YO’ACTIVE


Rewolucyjne połączenie detoksykacji komórkowej i zaawansowanej pielęgnacji wyszczuplająco-ujędrniającej


YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY (TSUBAKI - zimowa róża japońska) to ultra-skoncentrowane, opracowane we współpracy z  japońskimi laboratoriami CHRONO-KONCENTRATY do bezinwazyjnego, szybkiego modelowania sylwetki. Ich siła działania jest zależna od pory dnia lub nocy, w której aplikuje się preparaty. W linii YOSKINE Tsubaki Slim Body aktywne za dnia jest UJĘDRNIAJĄCE SHIATSU-SERUM DO CIAŁA I BIUSTU, zaś aktywne nocą są TERMO-REDUKTOR CELLULITU WODNEGO I LIPIDOWEGO oraz ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-WYGŁADZAJĄCY Z KWASEM GLIKOLOWYM. Drogocenny olej TSUBAKI oraz wyciągi z wodorostów, alg i planktonu mobilizują w skórze wszystkie procesy, które są niezbędne do walki z wiotczeniem skóry i nadmiarem tkanki tłuszczowej.
Dzisiejszy styl życia sprawia, że naturalny proces starzenia się jest znacznie przyspieszony przez działanie wielu czynników, mających niekorzystny wpływ na nasz organizm, zdrowie, samopoczucie i kondycję całego ciała – w tym największego naszego organu: skóry.

Jednym z głównych powodów starzenia się skóry jest zanieczyszczenie komórek toksynami, spowodowane niewłaściwym trybem życia i negatywnym wpływem środowiska. Zawartość toksyn w komórkach skóry zaburza ich działanie i prowadzi do ich obumierania. Blokuje także skórę przed przyjmowaniem składników aktywnych, które regenerują ją i odmładzają.

Na całym świecie naukowcy prowadzą intensywne badania mające na celu zachować młodość skóry jak najdłużej. Krajem, który wydaje się być najbliżej zrozumienia sekretu młodości, jest Japonia. Japończycy wierzą w równowagę między duszą a ciałem, harmonię między pięknym wnętrzem, a piękną skórą. Stąd wywodzą się ich praktykowane od wielu pokoleń rytuały pielęgnacyjne, zwłaszcza poświęcone oczyszczaniu skóry.

IN-YO – po japońsku Yin i Yang – to dwie równoważące się siły, zapewniające stały przepływ energii i harmonię w naturze. Zainspirowani tą filozofią, naukowcy YOSKINE, we współpracy z laboratoriami w Japonii, opracowali IN-YO TECHNOLOGY. Ta przełomowa metoda pielęgnacji skóry łączy głęboką detoksykację komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Każdy kosmetyk YOSKINE najpierw oczyszcza komórki z toksyn, a następnie dostarcza skórze składniki aktywne, które są lepiej wchłaniane i działają dwa razy skuteczniej. Technologia IN-YO TECHNOLOGY zastosowana jest także w linii YOSKINE Tsubaki Slim Body.


YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY
IN’DETOX  & YO’NOCTURN BLUE PLANKTON
CHRONOBIOLOGICZNY TERMO - REDUKTOR CELLULITU WODNEGO I LIPIDOWEGO
SLEEP & SLIM - AKTYWNY NOCĄ

Cena: ok. 35 zł (poj. 200ml) - DO KUPIENIA W SKLEPIE DAX ( KLIK )

 

Profesjonalny koncentrat redukujący każdy rodzaj cellulitu i przyspieszający spalanie komórek tłuszczowych w skórze. Niweluje utrwalony i wyraźnie widoczny w postaci grudek cellulit lipidowy (tłuszczowy), a zawarte w nim składniki drenujące skórę zmniejszają obrzękowy cellulit wodny. Dzięki aktywnie działającym ekstraktom wyszczuplającym, usprawnia proces lipolizy w komórkach i nie dopuszcza do tworzenia nowych skupisk tłuszczu. Pozostawia skórę miękką i wyraźnie wygładzoną.
EFEKTY JUŻ PO 2 TYGODNIACH PRZY REGULARNYM STOSOWANIU NA NOC.
TSUBAKI OIL – olej z nasion kamelii japońskiej, bogaty w kwasy: linolowy i oleinowy, działa na skórę nawilżająco i regenerująco.
NOCTURN BLUE PLANKTON – naturalny egzopolisacharyd EPS produkowany przez plankton. Skutecznie zmniejsza w skórze poziom NOCTURNINY - proteiny aktywnej głównie nocą, która odpowiada za gromadzenie się tkanki tłuszczowej w skórze. Niweluje nierówności lipidowe pod skórą oraz rozbija utrwalone skupiska adipocytów wyczuwalne na skórze jako grudki cellulitowe.
WODOROSTY NORI I ALGI FUKUNAI – działają na zasadzie auto-masażu limfatycznego, stymulują metabolizm i eliminują w skórze nadmiar płynów. Doskonale ujędrniają.
THERMO-ONSEN – rozgrzewa skórę pobudzając w niej mikrokrążenie.

Stosowanie: Codziennie wieczorem przed snem wmasować preparat w miejsca objęte cellulitem lub narażone na jego występowanie. Aby przyspieszyć i zintensyfikować efekt wyszczuplająco-modelujący, zalecamy równoczesne stosowanie rano SHIATSU - SERUM ujędrniającego do ciała i biustu z efektem japońskiego masażu, także z linii Yoskine Slim Body.


YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY
IN’DETOX  & YO’DERMO-GLYCOLIC ACID

CHRONOBIOLOGICZNY ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-WYGŁADZAJĄCY Z KWASEM GLIKOLOWYM
SLEEP & SLIM - AKTYWNY NOCĄ

Cena: ok. 35 zł (poj. 200ml)
- DO KUPIENIA W SKLEPIE DAX ( KLIK )

 
Zaawansowany koncentrat wyszczuplający sylwetkę o właściwościach odmładzających i wygładzających skórę. Dzięki profesjonalnym składnikom, działa równocześnie na trzech poziomach - eksfoliuje naskórek od zewnątrz, przyspiesza spalanie tłuszczu w komórkach oraz odbudowuje uszkodzenia kolagenu wewnątrz skóry. Szybko przywraca skórze jędrność, odpowiednie napięcie, ponadto modeluje sylwetkę i zmniejsza nagromadzenie tkanki tłuszczowej tworzącej cellulit.
EFEKTY JUŻ PO 2 TYGODNIACH PRZY REGULARNYM STOSOWANIU NA NOC.

TSUBAKI – olej z nasion kamelii japońskiej, bogaty w kwasy: linolowy i oleinowy, działa na skórę nawilżająco i regenerująco.
NOCTURN BLUE PLANKTON – naturalny egzopolisacharyd EPS produkowany przez plankton. Stymuluje w skórze NOCTURNINĘ - proteinę aktywną głównie nocą, która zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej, zapobiega tworzeniu się nierówności lipidowych pod skórą oraz rozbija utrwalone skupiska adipocytów wyczuwalne na skórze jako grudki.
COLLAGEN RE-FILLER – profesjonalny rekonstruktor włókien kolagenu. Odbudowuje skórę od środka  fenomenalnie ją wygładzając i ujędrniając. Wypełnia i napręża wszelkie zwiotczenia powstałe na skutek starzenia się skóry oraz szybkiej utraty wagi ciała.
KWAS GLIKOLOWY – eksfoliuje wierzchnie warstwy naskórka odmładzając wygląd skóry i korygując wszelkie jej niedoskonałości. Nadaje skórze idealną gładkość i jedwabistą miękkość.

Stosowanie: Codziennie wieczorem przed snem wmasować preparat w skórę ciała, w szczególności w miejsca przeznaczone do wyszczuplenia. Aby przyspieszyć i zintensyfikować efekt wyszczuplająco-modelujący, zalecamy równoczesne stosowanie rano SHIATSU - SERUM ujędrniającego do ciała i biustu z efektem japońskiego masażu, także z linii Yoskine Slim Body.YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY
IN’DETOX  & YO’ TSUBAKI OIL LIFTER
CHRONOAKTYWNE SHIATSU - SERUM UJĘDRNIAJĄCE DO CIAŁA I BIUSTU
EFEKT MASAŻU JAPOŃSKIEGO - AKTYWNY W DZIEŃ

Cena: ok. 35 zł (poj. 200ml)
- DO KUPIENIA W SKLEPIE DAX ( KLIK )

 
Silnie ujędrniające serum do modelowania ciała i biustu z efektem AUTO-MASAŻU SHIATSU. Działa jak azjatycka akupunktura bezigłowa skutecznie zapobiegając wiotczeniu skóry spowodowanym wyszczuplaniem lub procesami starzenia. Doskonale poprawia kształty brzucha, nóg, ramion i biustu oraz przywraca skórze odpowiednie napięcie, wypełnienie oraz zdrowy, wypielęgnowany wygląd. Aplikacja połączona z masażem zapewnia relaks dla zmysłów i ciała.
EFEKTY JUŻ PO 2 TYGODNIACH PRZY REGULARNYM STOSOWANIU NA DZIEŃ.

TSUBAKI OIL –  – olej z nasion kamelii japońskiej, bogaty w kwasy: linolowy i oleinowy, działa na skórę nawilżająco i regenerująco.
STRETCH-FIBRA LIFTER - innowacyjne intro-nici modelujące sylwetkę niczym gorset. Po aplikacji silnie liftingują i naprężają wiotczejącą skórę. Pobudzając w skórze odbudowę kolagenu, działają przeciwstarzeniowo.
KIGELUM SKIN-FILLER – oparty na wyciągu z owoców afrykańskiego drzewa Kigelia intensywny wypełniacz  uzupełniający struktury skóry od środka. Ma fenomenalne właściwości ujędrniające i odbudowujące. Znacząco poprawia kształt biustu, czyniąc go uniesionym i bardziej pełnym.
OLIGOSACHARYDY CYKORII – pozostawiając skórę jedwabiście wygładzoną, naprężoną i odmłodzoną.
PREPARAT CHRONOAKTYWNY – AKTYWNY W CIĄGU DNIA.

Stosowanie: Codziennie rano wmasować preparat w skórę ciała uciskając ją pulsacyjnie całą dłonią. Szczególnie ważna jest aplikacja w miejsca najbardziej narażone na utratę jędrności (biust, dekolt, brzuch, pośladki, uda, ramiona). Aby zintensyfikować efekt modelowania sylwetki, zalecamy równoczesne stosowanie chronobiologicznie aktywnych nocnych preparatów wyszczuplających z serii Yoskine Slim Body.

=======================================================================

AKTUALNE PROMOCJE:
LIDL ( do 24.07)   |   BIEDRONKA ( do 24.07)   |   LEROY MERLIN ( do 02.08 )   |  

=======================================================================

2 komentarze:

  1. Mam ten reduktor cellulitu na noc, no i muszę przyznać, że grzeje hardkorowo :D Aż się trochę za każdym razem boję go nakładać, bo to nie jest takie powierzchowne grzanie, tylko takie palące gorąco od środka i za pierwszym razem trzymało mnie chyba z godzinę ;) Ale efektu specjalnie nie widzę, może za krótko używam jeszcze :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nic nigdy z tej firmy nie miałam, ale nie powiem, żeby mnie przedstawione kosmetyki nie zaciekawiły. Osobiście podchodzę z dużą ostrożnością do takich produktów - tak naprawdę najlepsze na walkę z cellulitem i tłuszczem jest zrównoważona dieta i sport, ale takie kosmetyki w parze z nimi mogą wspomóc tylko walkę o lepszą sylwetkę;)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger