KOLASTYNA LUXURY BRONZE - Zmysłowo piękna i powabna każdego dnia, otulona ciepłymi brązami

LUXURY BRONZE to nowy sposób KOLASTYNY na piękne, muśnięte słońcem ciało przez cały rok. Dzięki doskonałości formuł zastosowanych w samoopalaczach i balsamach brązujących, każdy może oczarować świat swoją kuszącą opalenizną o naturalnym, złocistym odcieniu!

LUXURY BRONZE KOLASTYNA
to potrójna gwarancja wymarzonej opalenizny:
NATURALNY, BRĄZOWY KOLORYT
BEZ SMUG I PRZEBARWIEŃ
BEZ PRZESUSZENIA SKÓRY


Dzięki wartościowym składnikom: masłu shea, masłu kakaowemu, witaminom oraz olejowi z orzecha włoskiego, zawartym w serii preparatów LUXURY BRONZE KOLASTYNA, skóra zyskuje nie tylko piękny odcień, ale również odpowiednią pielęgnację.


BALSAMY BRĄZUJĄCE DO CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA
Pojemność : 200 ml ; Cena : 13,99 złWygodna w aplikacji, łatwo wchłaniająca się formuła balsamów została wzbogacona
o szybko działający kompleks brązujący skórę. Balsam stopniowo tworzy długotrwałą
i równomierną opaleniznę bez smug i plam, wzmacnianą po każdym kolejnym zastosowaniu. Skóra zyskuje piękny koloryt, a odżywcza formuła jednocześnie zapewnia     jej odpowiednią pielęgnację.

BALSAMY BRĄZUJĄCE DO CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA występują w dwóch wariantach: DLA JASNEJ KARNACJI i DLA CIEMNEJ KARNACJI.

SAMOOPALACZ W KREMIE DO TWARZY I CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA
Pojemność : 75 ml ; Cena : 12,59 zł


Dzięki łatwo wchłaniającej się formule lekkiego kremu, która zawiera szybko działający kompleks brązujący skórę, w krótkim czasie osiągnięty zostaje efekt równomiernej
i długotrwałej opalenizny, pozbawionej przebarwień i smug. Skóra zyskuje wakacyjny odcień bez konieczności eksponowania ciała na słońce oraz perfekcyjną pielęgnację. Dzięki wartościowym składnikom: masłu shea, masłu kakaowemu, witaminom oraz              z orzecha włoskiego, balsamy pielęgnują i chronią skórę przed przedwczesnym starzeniem.

SAMOOPALCZE W KREMIE DO TWARZY I CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA występują
w dwóch wariantach: DLA JASNEJ KARNACJI i DLA CIEMNEJ KARNACJI.SAMOOPALACZ W SPRAYU DO TWARZY I CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA
Pojemność : 150 ml ; Cena : 14,49 zł Jedwabista konsystencja mleczka sprawia, iż w krótkim czasie osiągnięty zostaje efekt równomiernej, długotrwałej opalenizny, pozbawionej przebarwień i smug. Wygodna
i prosta aplikacja powoduje, iż nakładanie mleczka samoopalającego jest proste
i wygodne, nawet na trudno dostępnych partiach ciała. Skóra zyskuje wakacyjny odcień      bez konieczności eksponowania ciała na słońce oraz perfekcyjną pielęgnację.CHUSTECZKA SAMOOPALAJĄCA DO TWARZY I CIAŁA LUXURY BRONZE KOLASTYNA
Pojemność : 6 g ; Cena : 1,79 zł

Chusteczka samoopalająca do stosowania na twarz i ciało jest niezwykle wygodna w aplikacji. Preparat łatwo i równomiernie rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania.  Nasączona dokładnie kompleksem brązującym skórę, sprawi iż w krótkim czasie osiągnięty zostaje efekt równomiernej i długotrwałej  opalenizny, pozbawionej przebarwień i smug. Wygodna forma jednorazowej chusteczki pozwala, mieć ją zawsze pod ręką.


Niepowtarzalny efekt z kosmetykami samoopalającymi LUXURY BRONZE KOLASTYNA:

Efekt „mlecznej czekoladki”: naturalny brązowy koloryt.
Brak „efektu zebry”: bez smug i przebarwień na skórze.
Brak „efektu jaszczurki”: bez przesuszenia naskórka – skóra nie jest nadmiernie sucha i nie łuszczy się.

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger