Dr Irena Eris SPA RESORT ORIENT : Zestaw do domowego SPA idealny na prezent!


Kierunek Orient
Gdy za oknem pojawia się ponura szarość, powtarzają się deszczowe dni i pierwsze mroźne poranki – nadchodzi pora na przywołanie wspomnień minionego lata. Rozkosznego ciepła, orientalnych zapachów oraz egzotycznych krajobrazów. Jest takie miejsce, w którym możesz wyjątkowo łatwo zanurzyć się w tym świecie bogactwa woni i sensualnych doznań. Domowe SPA. Pielęgnacja w nim musi bazować na produktach oddziałujących na wszystkie zmysły.
Taka właśnie jest seria SPA RESORT ORIENT. Kosmetyki najpierw zniewalają zapachem, potem cudowną konsystencją przywodzącą na myśl orientalne desery. Przenoszą w sensualny świat Wschodu, z jego bogactwem barw, baśniowymi arabeskami i odprężającym klimatem.
Wstępem do pielęgnacji inspirowanej orientalnymi zabiegami niech będzie Relaksujący Peeling Cukrowy ze złuszczającymi drobinkami z ziaren kakao i kompleksem drogocennych olejków. Powinien stanowić preludium do relaksującą kąpieli – w towarzystwie dźwięków delikatnej muzyki i blasku świec – zakończonej zmysłowym rytuałem powolnego wmasowania Arachidowego Balsamu Ujędrniającego.
Chodzi przecież o to, by jak najdłużej celebrować tę chwilę przyjemności i rozkosznego zapomnienia.

SPA RESORT ORIENT:
– Relaksujący Peeling Cukrowy (79 zł/200 ml) dostępny TUTAJ
– Arachidowy Balsam Ujędrniający (89 zł/200 ml)
dostępny TUTAJ 

SPA RESORT ORIENT, jak pozostałe kosmetyki do pielęgnacji ciała Dr Irena Eris SPA RESORT: HAWAII, JAPAN, MAURITIUS, TAHITI, dostępne są wyłącznie w sieci perfumeryjnej Douglas.


Dr Irena Eris SPA RESORT
ORIENT - Relaksujący peeling cukrowy 
 

Pojemność : 200 ml ; Cena : 79 zł dostępny tylko w perfumerii DOUGLAS TUTAJ

Sensualny świat orientu zachwyca feerią barw, baśniowymi arabeskami oraz bogatą mozaiką wielowiekowych kultur i zwyczajów. Otwórz się na słodką moc relaksacji i pielęgnacji z wyjątkową serią SPA Resort Orient, która pozwoli na chwilkę przyjemności i rozkosznego zapomnienia. Cukrowa formuła peelingująca zapewnia perfekcyjne oczyszczenie i wygładzenie. Zabieg oczyszczający, czerpiący z doświadczenia kultur Wschodu, pozostawia skórę cudownie odżywioną, a zawarte w peelingu drobinki ziaren kakao poprawiają mikrocyrkulację. Drogocenny kompleks olejków troskliwie wnika w skórę, dostarczając niezbędnego nawilżenia i zmysłowego uczucia miękkości.

Działanie : nawilżające, wygładzające, zmiękczające, oczyszczające, odżywcze


Dr Irena Eris SPA RESORT
ORIENT Arachidowy balsam ujędrniający
Pojemność : 200 ml ; Cena : 89 zł dostępny tylko w perfumerii DOUGLAS TUTAJ

Arachidowy balsam dostarcza skórze niezbędnego nawilżenia i perfekcyjnie wygładza, pozostawiając ciało aksamitne w dotyku. Formuła balsamu została wzbogacona kompleksem witamin C i E, o właściwościach antyoksydacyjnych. Balsam oplata ciało charakterystyczną, wyrazistą arachidowo-kakaową nutą zapachową, która wprawia w stan beztroskiego relaksu.

Działanie : nawilżające, wygładzające

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger