CONTOUR ARCHITECT Mincer Pharma Kolagenowy architekt do walki ze zwiotczeniami i grawitacyjnym opadaniem owalu twarzy

Cera traci młody wygląd, gdy staje się wiotka i pojawiają się na niej zmarszczki. Na skutek działania siły ciążenia skóra zaczyna nieestetycznie zwisać na policzkach, żuchwie, podbródku oraz szyi. W efekcie owal twarzy traci swój dotychczasowy kształt, a rysy ulegają zmianie. Zadaniem nowej linii CONTOUR ARCHITECT Mincer Pharma jest walka ze zwiotczeniami i grawitacyjnym opadaniem owalu twarzy.

Postępująca wiotkość skóry to efekt degradacji poziomu kolagenu. Jest on najważniejszym składnikiem struktury podporowej skóry i w młodym wieku stanowi nawet 80% jej suchej masy. Z wiekiem włókna kolagenu zanikają, sprawiając, że skóra traci jędrność i gęstość. Rekonstrukcję fundamentów skóry i wzmacnianie architektury włókien sprężystych zapewni linia CONTOUR ARCHITECT Mincer Pharma. Formuły oparte na innowacyjnych, synergicznie działających multiaktywnych polifenolach z machoniowca, BIOSTYMUATORZE KOLAGENOWYM, kolagenie z akacji i kompleksie ANTI-GRAVITY sprawiają, że braki substancji budulcowych zostają uzupełnione, a skóra ulega wypełnieniu od wewnątrz. Uszczelnienie cementu międzykomórkowego
poprawia hydro-nasycenie skóry, przez co staje się ona wygładzona, a zmarszczki mniej widoczne. Receptury kosmetyków działają niczym KOLAGENOWY ARCHITEKT SKÓRY, który modeluje owal twarzy i pozwala zwiększać odporność konturów twarzy na siły ciążenia grawitacyjnego, a także osiągnąć efekt wolumetrycznego liftingu skóry .Mincer Pharma CONTOUR ARCHITECT
N° 1601 KREM – REKONSTRUKTOR NA DZIEŃ SPF 15
Pojemność : 50 ml ; Cena : 39,99 zł 


Konturujący krem na dzień stanowi dzienną kurację, ściśle skoncentrowaną na walce z grawitacyjnym opadaniem skóry i utratą gęstości. Wypełniając skórę od środka, niweluje jej wiotkość i skutecznie redukuje zmarszczki. Przywrócenie właściwego poziomu napięcia wpływa na wymodelowanie owalu twarzy, a tym samym poprawia jej kształt i wygląd.
Składniki aktywne: ANTI-GRAVITY COMPLEX, EKSTRAKT Z MACHONIOWCA, KOLAGEN Z AKACJI

Mincer Pharma CONTOUR ARCHITECT
N° 1603 KREM-REKONSTRUKTOR NA NOC
Pojemność : 50 ml ; Cena : 39,99 zł  Zadaniem konturującego kremu jest intensywna nocna naprawa szkieletu podporowego skóry. Niacinamid, zawarty w kremie, stymuluje syntezę kolagenu, a także zwiększa produkcję ceramidów, które są głównym składnikiem lipidowej bariery ochronnej skóry. W rezultacie zmarszczki są mniej widoczne, a kontur twarzy bardziej wyraźny.
Składniki aktywne: BIOSTYMULATOR KOLAGENU, NIACINAMID, KOLAGEN Z AKACJI
Mincer Pharma CONTOUR ARCHITECT
N°1604 KREM-REKONSTRUKTOR POD OCZY I NA POWIEKI
Pojemność : 15 ml ; Cena : 29,99 zł  Formuła konturującego kremu pod oczy i na powieki jest ściśle skoncentrowana na modelowaniu konturu oka i niwelowaniu opuchnięć . Działając niczym kolagenowy wypełniacz zmarszczek, zagęszcza wiotką i cienką skórę w tym delikatnym obszarze twarzy, co pozwala osiągnąć jednocześnie efekt uniesienia kącików oka. Dodatkowo krem łagodzi podrażnienia i przywraca komfort skórze. Produkt przebadany okulistycznie.
Składniki aktywne: BIOSTYMULATOR KOLAGENU, KOLAGEN Z AKACJI, AKTYWATOR LIMFATYCZNY


Mincer Pharma CONTOUR ARCHITECT
N° 1605 SERUM MULTIKOLAGENOWE NA TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT
Pojemność : 100 ml ; Cena : 63,99 zł  


Wysokoskoncentrowana zagęszczająca kuracja przeznaczona do intensywnej pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu, redukuje zmarszczki, poziome linie i „zagniecenia” skóry szyi i dekoltu. Wzmacniając struktury skóry, zapobiega zwiotczeniom i grawitacyjnemu opadaniu. Wykazuje błyskawiczne działanie wygładzające. Receptura oparta na innowacyjnym, multiaktywnym biofiltracie  drożdżowym, kolagenie z akcji i kolagenie morskim, działa niczym KOLAGENOWY ARCHITEKT SKÓRY.
Składniki aktywne: BIOFILTRAT DROŻDŻOWY, KOLAGEN Z AKACJI, KOLAGEN MORSKI


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger