TRUSSARDI EDP FOR HER 2021

 

Współczesna kobieta musi być „nowa i świadoma swojej podmiotowości” wyemancypowana, wolna, silna, niezależna ma zawsze panować nad sytuacją i kontrolować swoje życie. W oparciu o te podstawowe ideały nowoczesnej kobiecości marka Trussardi Parfums stworzyła nowy klasyk sztuki perfumiarskiej - produkt obdarzony autentyczną tożsamością, która definiuje markę pod znakiem charta.

Trussardi to pierwsze perfumy Domu Trussardi przeznaczone dla nowych kobiet, które wiedzą, jak połączyć etykę z estetyką i umiłowaniem sprawiedliwości oraz piękna. Są pełne determinacji, aby zawsze kierować swoim losem i potrafią przekazać to przesłanie przyszłym pokoleniom.

Zapach dla kobiet stworzony przez kobiety. Julie Massé i Violaine Collas to niezwykle utalentowane wschodzące gwiazdy słynnego domu perfumeryjnego Mane. Kreatorki pracowały nad tym projektem, podążając podwójną drogą: nowego feminizmu oraz zamiłowania do stylu i elegancji

Nowy zapach dla kobiet podniósł rangę opakowania. Przeobraził je w obiekt luksusowego włoskiego wzornictwa, charakteryzujący się dbałością o szczegóły, co jest istotą DNA i tradycji marki Trussardi.

ZAPACH

Ta ze wszech miar włoska kompozycja zapachowa została stworzona przez Julie Massé i Violaine Collas które wykorzystały gamę typowych składników przywołujących włoską żywiołowość, elegancję, pozytywne myślenie, spokój, radość i perfekcjonizm. Nuty zapachowe koncentrują się wokół fundamentalnych przejawów włoskiego ducha i kobiecej śmiałości. Każdy z tych elementów koresponduje z centralnym punktem olfaktorycznej piramidy zapachu Trussardi

W nutach głowy świeżość włoskiego akordu i kompozycji włoskiej mandarynki łączy się z promienną słodyczą neroli. W nutach serca prosta, krzepka lawenda (tradycyjnie stosowana w zapachach męskich) splata się z ekscytującym duetem hipnotyzujących nut jaśminu i białej dalii. Kompozycję dopełniają aksamitne nuty głębi, otwierające się akordami zamszu (DNA marki) i doskonale wydatniające akordy fiołka. Całość wieńczy olejek eteryczny paczuli.

FLAKON

Jest autentycznym dziełem współczesnego włoskiego wzornictwa! Jego doskonały cylindryczny kształt przywodzi na myśl wyrafinowany krój kolumnowych sukienek z lat 70., kiedy narodził się ruch wyzwolenia kobiet. Przypomina również elegancki obiekt designerski z magicznego okresu Memphis, kreatywnej pracowni Mendiniego i Sottsassa. Tę ideę odzwierciedla również motyw pasków w górnej części flakonu. Na cokole wypisano czarnymi literami nazwę zapachu: Trussardi. Wewnątrz flakonu migocze różowocielisty płyn. Taki odcień przybierają skóra i kobiece marzenia. W połowie naczynia zaczyna się ornament z kryjących różowych oraz błyszczących czarnych i białych pasków, zakończony złotą metalową opaską. Całość wieńczy korek w różowocielistym kolorze, wykończony złotym metalem. Jego wierzchołek, wykonany ze skóry bio produkowanej z włókien roślinnych, ozdobiono termodrukowanym emblematem charta.

OPAKOWANIE

Pudełeczko ma kształt eleganckiego walca. Wykonano je z tektury pochodzącej z recyklingu, posiadającej certyfikat FSC. Opakowanie zewnętrzne odzwierciedla w większej skali wyrafinowaną współczesną elegancję flakonu dzięki barwnym paskom w kolorach bieli, róży, czerni i złota. Ta kolorystyka jest typowa dla nowego oblicza feminizmu, który nie odrzuca kobiecości. Nad białym cokołem przebiegają kolejno pas różowocielisty i lśniący czarny. W środkowej białej części widnieje nazwa "Trussardi" wypisana czarnymi literami i obramowana dwoma złotymi paskami.

Gama i ceny

Eau de Parfum 30 ml Natural Spray 30 ml - 249 zł*
Eau de Parfum 30 ml Natural Spray 60 ml - 369 zł*
Eau de Parfum 30 ml Natural Spray 90 ml - 429 zł*

*Sprzedawca detaliczny ma pełną swobodę w kształtowaniu swojej polityki cenowejBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger