Cece MED STOP Wypadaniu włosów

Gęste, piękne i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety. Gdy na głowie jest ich coraz mniej, a na ubraniu, szczotce i na podłodze w łazience coraz więcej, wpadamy w panikę. Spokojnie! Nadmierne wypadanie włosów to częsty problem wielu kobiet, któremu firma Cece of Sweden postanowiła powiedzieć STOP! W rezultacie powstała linia Cece MED - Stop wypadaniu włosów, która jak sama nazwa wskazuje, zapobiega temu uciążliwemu problemowi. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, jak i różnorodności produktów wchodzących w skład linii, walka
z problemem nadmiernego wypadania włosów jest niezwykle skuteczna. Co ważne, skuteczność kuracji potwierdzają badania aplikacyjne oraz trichoskopowe.


SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI
16 SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Wśród osób, które wzięły udział w badaniu aplikacyjnym, aż 80% stwierdziło*, że kuracja
Cece MED – Stop wypadaniu włosów, stymuluje regenerację oraz porost nowych włosów. Skuteczność linii potwierdziły również badania trichoskopowe**. Zgodnie z jej wynikami po trzech miesiącach regularnej aplikacji następuje:
- Wzrost liczby włosów średnio o 21%
- Wzrost gęstości włosów średnio o 22%

W walce z wypadaniem włosów kluczowe jest kompleksowe i konsekwentne działanie. Właśnie dlatego, linia Cece MED – Stop wypadaniu włosów, składa się z kosmetyków, które pielęgnują zarówno powierzchnię włosa, jak i skórę głowy oraz mieszek włosowy.

W skład linii wchodzą:
1.    Szampon
2.    Odżywka
3.    Lotion do skóry głowy
4.    Ampułki do skóry głowy


Co więcej, linia Cece MED – Stop wypadaniu włosów to aż 16 składników aktywnych! Znajdziemy tu liczne witaminy, wyselekcjonowane składniki mineralne, aminokwasy oraz wyciągi roślinne, które nie tylko pomagają w walce z wypadaniem włosów, ale również poprawiają ich kondycję i wygląd.

16 SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

1.    Proteiny białego łubinu
2.    Biotyna
3.    Witamina E
4.    Proteiny ryżu
5.    Ekstrakt z bambusa
6.    Witamina PP
7.    Olej z kiełków pszenicy
8.    Olej kukurydziany
9.    Panthenol
10.    Keratyna
11.    Retinol
12.    Pochodna witaminy B5
13.    Olej z nasion róży
14.    Ekstrakt z ryżu
15.    Kwas fitowy
16.    Inozytol
 
SZAMPON, Cece MED Stop wypadaniu włosów
Szampon wspierający walkę z wypadaniem włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Pozostawia włosy odżywione i pełne energii.
CENA: 29,99 zł/300 ml
 
ODŻYWKA, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Odżywka wspierająca walkę z wypadaniem włosów. Wzmacnia i regeneruje włosy. Przywraca im witalność, sprawia, że stają się mocniejsze, odżywione, mniej podatne na łamanie i wypadanie. Lekka formuła nie obciąża włosów. 
CENA: 29,99 zł/300 ml
 
LOTION DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Preparat zapobiegający wypadaniu włosów, stymulujący porost nowych. Stworzony do stosowania na skórę głowy dla podtrzymania efektów kuracji ampułkami. Dla ułatwienia stosowania produktu, butelka z aplikatorem.
CENA: 24,99 zł/75 ml
 

AMPUŁKI DO SKÓRY GŁOWY, Cece MED – Stop wypadaniu włosów
Intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów, stymulująca porost nowych w formie ampułek do jednorazowej aplikacji na skórę głowy. Opakowanie w zależności od wielkości zawiera miesięczną lub tygodniową, silnie skoncentrowaną kurację.
CENA: 99,99 zł/30 x 7ml (w pojedynczych dawkach)
CENA: 19,99 zł/ 5 x 7ml (w pojedynczych dawkach)

1 komentarz:

  1. Miałam tą odżywkę ale jakos jej nie polubiłam. Włosy mi wypadały jeszcze bardziej niż przed użyciem. Moze jakbym używała wszystkich produktów z tej serii to cos by to dało :D

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger