SORAYA Suche arganowe olejki z SPF

SUCHY ARGANOWY OLEJEK DO OPALANIA SPF20 FORMUŁA ”NON-STICKY”
SPF 20 ŚREDNIA OCHRONA


dla osób ze średniociemną karnacją, dla skóry oswojonej ze słońcem oraz w warunkach umiarkowanego nasłonecznienia. Skutecznie chroni skórę przed niekorzystnym wpływem promieniowania UVA /UVB.
Formuła wzbogacona drogocennym olejkiem arganowym, który doskonale odżywia, wygładza i chroni delikatną skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Multipozycyjny aplikator zapewnia wygodną aplikację w każdej sytuacji. Produkt szybko się wchłania, jest lekki i nietłusty.
Formuła "non-sticky" chroni przed przyklejaniem się piasku do skóry.

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Rozprowadź równomiernie na skórze ciała najlepiej około 15 minut przed ekspozycją na słońce, poczekaj do wchłonięcia. Aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, produkt stosuj obficie, a aplikację powtarzaj co 1-2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody, spoceniu się i wytarciu ciała ręcznikiem. Produkt przeznaczony do ciała, nie stosować na twarz. 

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w czasie największego nasłonecznienia. Nadmierne przebywanie na słońcu może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednią ekspozycją słoneczną. Żaden kosmetyk nie zapewnia 100% ochrony. Nie aplikować bezpośrednio na twarz. Nie rozpylać w kierunku oczu lub na podrażnioną skórę. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłukać je wodą.

Produkt testowany dermatologicznie.
Produkt do nabycia wyłącznie w sieci drogerii Rossmann.
150 ml  Cena 24,99 zł

SUCHY ARGANOWY OLEJEK DO OPALANIA SPF15 Z ROZŚWIETLAJĄCYMI DROBINKAMI
SPF 15 ŚREDNIA OCHRONA


 dla osób ze średniociemną karnacją, dla skóry oswojonej ze słońcem oraz w warunkach umiarkowanego nasłonecznienia. Skutecznie chroni skórę przed niekorzystnym wpływem promieniowania UVA/UVB.
Formuła wzbogacona drogocennym olejkiem arganowym, który doskonale odżywia, wygładza i chroni delikatną skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Złociste drobinki rozświetlają skórę i podkreślają jej naturalne piękno. Multipozycyjny aplikator zapewnia wygodną aplikację w każdej sytuacji. Produkt szybko się wchłania, jest lekki i nietłusty.
Formuła "non-sticky" chroni przed przyklejaniem się piasku do skóry.

Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Rozprowadź równomiernie na skórze ciała najlepiej około 15 minut przed ekspozycją na słońce, poczekaj do wchłonięcia. Aby utrzymać odpowiedni poziom ochrony, produkt stosuj obficie, a aplikację powtarzaj co 2 godziny oraz po każdym wyjściu z wody, spoceniu się i wytarciu ciała ręcznikiem. Produkt przeznaczony do ciała, nie stosować na twarz. 

Zalecenia: Pamiętaj o nakryciu głowy oraz okularach przeciwsłonecznych. Unikaj słońca w czasie największego nasłonecznienia. Nadmierne przebywanie na słońcu może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Żaden kosmetyk nie zapewnia 100% ochrony. Nie aplikować bezpośrednio na twarz. Nie rozpylać w kierunku oczu lub na podrażnioną skórę. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przepłukać je wodą.

Produkt testowany dermatologicznie.
Produkt do nabycia wyłącznie w sieci drogerii Rossmann.
150 ml  Cena 24, 99 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger