Nowa linia Taft FULLNESS: żegnajcie cienkie, słabe włosy!

Teraz możesz mieć piękne, pełne objętości włosy – zupełnie jak ikona piękna
i ambasadorka marki Taft - Heidi Klum! Nowa linia stylizacyjna Taft FULLNESS została stworzona dla kobiet, które marzą o naturalnej objętości i silnym utrwaleniu fryzury. Formuła Taft FULLNESS, z biotyną zawartą w kompleksie Biotin&Boost,
w widoczny sposób dodaje włosom objętości i struktury, zapewniając 48-godzinne utrwalenie. Dzięki nowej linii od Taft cienkie, słabe włosy przejdą do historii!


Nowa linia produktów do stylizacji Taft FULLNESS adresuje jeden z największych kobiecych problemów z włosami: aż 36% z nich skarży się bowiem na cienkie, pozbawione objętości włosy a 21% chciałaby uzyskać pełną objętości fryzurę. Nowa linia Taft FULLNESS to kompleksowe rozwiązanie stylizacyjne pod postacią lakieru do włosów, pianki i sprayu dodającego objętości, które umożliwia uzyskanie widocznie pełnej, idealnie utrwalonej fryzury. Teraz kobiety mogą na dobre zapomnieć o cienkich, pozbawionych objętości włosach!

Oprócz formuły z kompleksem Biotin&Boost, której działanie widoczne jest gołym okiem, linia Taft FULLNESS urzeka kompozycją zapachową: fuzją zmysłowego aromatu brzoskwini, świeżej gruszki, dojrzałej śliwki i cytrusów z kwiatowymi nutami frezji i bzu, otoczonych subtelnym aromatem piżma.

Nowa linia Taft FULLNESS to idealne wsparcie dla uzyskania widocznie pełnych, okiełznanych i dobrze utrwalonych stylizacji.

Taft FULLNESS lakier do włosów, 250 ml

Dla uzyskania mocnego utrwalenia i widocznie pełnej objętości fryzury.
Cena detaliczna brutto: około 14,00PLN

Taft FULLNESS spray nadajacy objętość, 150 ml

Idealne uzupełnienie lakieru do włosów Taft FULLNESS. Może być używany na wilgotne lub mokre włosy, dodaje im objętości i struktury.
Cena detaliczna brutto: około 14,00PLN

Taft FULLNESS pianka, 200 ml

Dla uzyskania silnego utrwalenia i spektakularnej objętości. Należy aplikować na wilgotne włosy.
Cena detaliczna brutto: około 14,00PLN


3 komentarze:

 1. Widzialam gdzies promocje na nie :) Ja nie uzywam lakierow i pianek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja używam, szczególnie gdy robię koleżankom fryzury na imprezy :)
   Cała ta linie dodatkowo pięknie pachnie.

   Usuń
 2. Nie spotkałam się jeszcze z tą linią.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger