ANTONIO BANDERAS UWIEDZIE NAS WSZYSTKICH !


Od lutego 2018 do sieci ROSSMANN wprowadzone zostały męskie zapachy Antonio Banderas. W sprzedaży jest sześć zapachów - po trzy z dwóch filarówLINIA SEDUCTION

Antonio Banderas BLUE SEDUCTION
Cena: 99 zł / 50 ml ; 129 zł / 100 ml

BLUE SEDUCTION FOR MEN to gra uwodzenia, która rozpoczyna się naturalną chwilą, przepełnioną zmysłowością z nutą zabawy… zawsze elegancka i spontaniczna

Nowy zapach aktora odzwierciedla jego pozytywne nastawienie  i nieustanny uśmiech na twarzy, którym promieniuje na otoczenie.
Ten sposób patrzenia na życie - zawsze z optymistycznej perspektywy stanowi ideę, na której opiera się nowa Woda Toaletowa  dla mężczyzn.     „Postrzegam to jako nową interpretację idei uwodzenia. To zapach, który – jakby to ująć? – pozytywny i bardzo męski. Kiedy go używasz, otacza cię komfortowa świeżość”.
Antonio brał aktywny udział w procesie tworzenia zapachu, pracując ramię w ramię z kreatorami, aby dobrać właściwe składniki.
„Kompozycja wyraża ideę uniwersalnej świeżości poprzez nuty tonizujące i przejrzyste połączone z akcentami owocowymi  oraz eleganckimi i szlachetnymi składnikami. Zapach pozostaje w zgodzie z upodobaniami Antonia”.


Antonio Banderas SEDUCTION IN BLACK
Cena: 99 zł / 50 ml ; 129 zł / 100 ml  Blue Seduction … przybiera kolor czarny. Zapach Blue Seduction tworzył aurę seksownego, spontanicznego uwodzenia. Gdy zapada zmrok i gasną światła, każde spotkanie staje się bardziej intymne. Ciała szukają bliskości i ujawniają się tajemnice. Dzięki Seduction in Black gra uwodzenia nadal trwa pod osłoną nocy. Intymność. Zabawa. Seksowny zapach.
Czyste linie flakonu w połączeniu z blaknącą, przydymioną czarną tonacją nadają temu przedmiotowi efektowny męski sznyt. Wyrzeźbiona podstawa flakonu stanowi oryginalny element, który określa jego charakter.


Antonio Banderas KING OF SEDUCTION
Cena: 99 zł / 50 ml ; 129 zł / 100 ml  King of Seduction to manifestacja eleganckiej męskości. Wyraziste, proste linie i masywne cięte szkło reprezentują wysoką jakość i moc. Kwadratowy korek wieńczy flakon jako finalny element wyrafinowania.
Odświeżająca wizja męskiego uwodzenia uosabiana przez niesamowitego uwodziciela.
Mężczyzna, który nigdy nie traktuje się zbyt poważnie, gdyż doświadczenie nauczyło go, że prawdziwa pewność siebie wynika z bycia samym sobą. Mężczyzna, który nigdy nie musi zbytnio się starać, ponieważ uwodzenie przychodzi mu z łatwością. Mężczyzna, który wie, że w uwodzeniu nie chodzi o to, co masz, lecz o to, kim jesteś. 


LINIA THE SECRET

Antonio Banderas THE SECRET
Cena: 99 zł / 50 ml ; 129 zł / 100 ml  

The Secret to esencja o wyjątkowej atrakcyjności. Bogata osobowość odzwierciedlona w zmysłowym, wyrafinowanym i niebywale uwodzicielskim zapachu. Sekret odkryty dla nowoczesnego mężczyzny, który wplata element zabawy w standardowe kanony uwodzenia i wdzięcznie łączy to, co naturalne z tym, co nieodzowne.
The Secret otacza aura tajemniczości i cechuje elegancja. Zapach ukazuje intymną męskość Antonia Banderasa.


Antonio Banderas THE GOLDEN SECRET
Cena: 99 zł / 50 ml ; 129 zł / 100 ml  

The Golden Secret jest tajemnicą – esencją uwodzicielskiej natury aktora, która wzbudza tak potężne zauroczenie. Ten niezwykły zapach jest tak intensywny i urzekający, że wymaga solidnej kłódki, aby trzymać nieostrożne istoty z daleka. Zapach opracowano na specjalne okazje, kiedy to, co zakazane wzbudza nieodparte zauroczenie…
Fascynacja i tajemnica tej nowej esencji objawiają się już w nazwie: The Golden Secret. To kombinacja dwóch słów równie sugestywnych jak tajemnica: złoto i sekret – wzbudzają ciekawość i rozbudzają zmysły.
The Golden Secret to doskonałe połączenie wyjątkowości i elegancji. Absolutna tajemnica, złota enigma, która otwiera drzwi do świata uwodzenia.


Antonio Banderas THE SECRET TEMPTATION
Cena: 99 zł / 50 ml ; 129 zł / 100 ml  


Pokusa przybiera różne oblicza. Niekiedy pojawia się niespodziewanie podczas przypadkowego spotkania, o którym nie sposób zapomnieć. Innym razem staje się nieodłączna, narasta z każdym dniem aż do chwili, gdy już nie możesz się jej oprzeć. Ostatecznie każda pokusa kończy się decyzją: czy masz odwagę jej ulec?
The Secret Temptation dla tych, którzy pragną ulec swoim najskrytszym pragnieniom. 
Ciemnoszkarłatny flakon z antracytową metalową plakietką. Pokusa w formie eleganckiej i męskiej.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger