PUPA EYELINER CREW - 4 NOWE EYELINERY


ROLL LINER
Eyeliner z aplikatorem w kształcie kółka 
Szybka i precyzyjna kreska

FORMUŁA
Lekka, płynna konsystencja gładko rozprowadza się na skórze. Wysoko napigmentowana formuła o matowym wykończeniu, szybko zasycha i utrwala się na powiece. Niskie ryzyko alergii, produkt testowany oftalmologicznie, nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU
Szybka i precyzyjna kreska
Dzięki aplikatorowi w formie obracającego się kółka,
eyeliner rozprowadza się niezwykle szybko i precyzyjnie.
Pozwala stworzyć cienką kreskę w czarnym kolorze.

Cena detaliczna : 71 złSKINNY LINER
Ultra-cienki eyeliner w pisaku
Wyjątkowo cienka kreska


FORMUŁA
Stworzona na bazie wody formuła zawiera naturalny barwnik pozyskiwany z węgla drzewnego, który zapewnia bardzo intensywny czarny kolor. Szybko zasycha i utrwala się na skórze. Niskie ryzyko alergii, produkt testowany oftalmologicznie, nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU
Wyjątkowo cienka kreska Ultra cienka końcówka eyelinera tworzy ekstremalnie cienką linię na
powiece, idealną do optycznego przyciemniania i zagęszczania linii rzęs, a także do geometrycznych i zdefiniowanych kresek.

Cena detaliczna : 65 złJUMBO LINER
Maxi eyeliner w pisaku
Cienka lub gruba kreska


FORMUŁA
Płynna formuła stworzona na bazie wody sprawia, że konsystencja eyelinera jest bardzo lekka i nie obciąża powieki. Zawiera naturalny, czarny barwnik pozyskiwany z węgla drzewnego. Niskie ryzyko alergii, produkt testowany oftalmologicznie, nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU
Cienka lub pogrubiona kreska Dzięki specjalnie wyprofilowanej końcówce eyeliner pozwala na stworzenie różnych rodzajów kresek w ekstremalnie czarnym kolorze.

Cena detaliczna : 65 zł
WING LINER
Eyeliner o skośnej końcówce
Efekt „jaskółki”


FORMUŁA
Oparta na wodzie formuła wzbogacona o intensywny czarny barwnik z węgla drzewnego zapewnia wyjątkowo intensywny kolor. Szybko zasycha i utrwala się na powiece. Niskie ryzyko alergii, produkt testowany oftalmologicznie, nie zawiera parabenów.

EFEKT MAKIJAŻU
Zmysłowa kreska w kształcie „jaskółki” Skośna końcówka o ergonomicznym kształcie, pozwala na stworzenie kreski wzdłuż linii rzęs i zakończeniu jej wygiętą „jaskółką”.

Cena detaliczna : 65 złBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger