BOSS THE SCENT PURE ACCORD

 

DALSZY CIĄG HISTORII UWODZENIA: PREZENTUJEMY BOSS THE SCENT PURE ACCORD

W tegoroczne Walentynki BOSS Parfums zaprasza kobiety i mężczyzn do poznania nowej romantycznej wersji BOSS The Scent: BOSS The Scent Pure Accord dla Niego i dla Niej. Duet promiennych zapachów kontynuuje swą urzekającą historię uwodzenia opowiedzianą przez BOSS The Scent obrazami specjalnej kampanii reklamowej.

W hotelowym pokoju, z którego rozpościera się widok na miasto, mężczyzna i kobieta, skąpani w ciepłym świetle poranka, podejmują grę równych sobie. W role postaci BOSS wcielili się Jamie Dornan i Birgit Kos. Choć więź i wzajemne zaufanie tej pary pogłębiają się o świcie, mimo to bohaterowie nadal zaskakują się nawzajem.

JEDEN NOWY RODZIAŁ – DWA NOWE ZAPACHY

BOSS The Scent Pure Accord dla Niego otwiera się ożywczymi nutami imbiru, po których wyłania się serce z egzotycznym owocem maninka. Unikatową nutę głębi określa zmysłowy biały zamsz, który wprowadza Wodę Toaletową na nowe olfaktoryczne terytorium, zapewniając kompozycji idealną harmonię ciepła i blasku.

Przejrzysty szklany flakon, zamknięty w metalowej klatce i zwieńczony metalicznym korkiem, zawiera płyn o jasnym zabarwieniu szampana. Opakowanie w cielistym beżowym kolorze ozdobiono antracytowymi i srebrnymi detalami, dzięki czemu odzwierciedla swobodnie męski charakter zapachu.

BOSS The Scent Pure Accord dla Niej lśni bergamotką w nutach głowy i emanuje promiennym sercem ze zmysłowym kwiatem osmanthusa. Zapach dopełnia nuta głębi wypełniona otulającymi piżmami, idealnie jednocząca łagodność i siłę.

Design opakowania i flakonu odzwierciedla kobiecy charakter zapachu. Jasny płyn w brzoskwiniowym kolorze migocze w szklanym flakonie zwieńczonym korkiem w odcieniu szampana. Kartonik ma cieliste zabarwienie podkreślone akcentami szarości i szampańskiego złota.

  

WSPÓLNA HISTORIA

Ten świeży duet nadaje nowy wymiar ponadczasowej historii uwodzenia, opowiedzianej przez kampanię reklamową BOSS The Scent.

Mężczyzna i kobieta BOSS stali się sobie bliżsi niż kiedykolwiek wcześniej. Ukazują nową czułość i złożoność swej relacji, wyrażanej przez promienne, zmysłowe nuty duetu BOSS The Scent Pure Accord. Nowe zapachy stanowią idealne prezenty na Walentynki.

 


 

ASORTYMENT

BOSS THE SCENT Pure Accord Dla Niego EDT 50 ml - 325zł
BOSS THE SCENT Pure Accord Dla Niego EDT 100 ml - 435zł

BOSS THE SCENT Pure Accord Dla Niej EDT 30 ml - 245zł
BOSS THE SCENT Pure Accord Dla Niej EDT 50 ml - 335zł
BOSS THE SCENT Pure Accord Dla Niej EDT 100 ml - 469zł

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger