GUCCI GUILTY LOVE EDITION 2021

 


Po sukcesie, jaki odniosły zapachy Gucci Guilty Love Edition, marka prezentuje ich kolejną edycję – Gucci Guilty Love Edition 2021. Jej zapachy afirmują wolność i niekonwencjonalną miłość, charakterystyczną dla świata #ForeverGuilty.

W tym wyjątkowym czasie roku, poświęconym miłości, Gucci prezentuje zapachy Gucci Guilty dla niego i dla niej w dwóch nowych flakonach (edycja limitowana). Mają one stać się nowoczesną deklaracją namiętności i wszystkiego, co ona symbolizuje. Zapachy Love Edition dedykowane są ekscentrycznym kochankom na całym świecie, którzy wyrażają swoje związki w sposób wolny od reguł i definicji narzucanych przez społeczeństwo.

Zgłębiając spojrzenie mężczyzny i kobiety, zaprezentowano te dwa nowe produkty w romantycznych pastelowych odcieniach: kości słoniowej i szaro - fiołkowym. Wypisano na nich poetyckie przesłania miłości: „Nie jesteśmy razem, ale powinniśmy być” (na flakonie zapachu dla kobiet) i „Powinniśmy być razem, ale nie jesteśmy” (na flakonie zapachu dla mężczyzn).

  

FLAKONY

Flakony Gucci Guilty Love Edition 2021 to kolekcjonerskie obiekty pożądania, odzwierciedlające wizję #ForeverGuilty.

Zapachy Gucci Guilty, zamknięte w charakterystycznych masywnych flakonach, zyskały nowy wygląd dzięki odcieniom kości słoniowej i szarofiołkowemu. Flakony mają w połowie błyszczące lakierowane wykończenie, a w połowie półprzejrzyste szkło. Z tyłu każdego z nich umieszczono poetyckie strofy, które mają w zamyśle się dopełniać: „Nie jesteśmy razem, ale powinniśmy być” – na flakonie zapachu dla kobiet i „Powinniśmy być razem, ale nie jesteśmy” – na flakonie zapachu dla mężczyzn. Te wersety wskazują na nieprzychylność losu, który rozdzielił nieszczęśliwych kochanków.

Flakony zwieńczono korkami w odcieniach harmonizujących z ich kolorystyką i ozdobiono logo splecionych dwóch liter G. Drukowane czarne napisy mają nowy krój pisma – Gothic, który odzwierciedla śmiałą deklarację, jaką symbolizują zapachy. Oba flakony mają takie samo opakowanie zewnętrzne w odcieniu korespondującym z barwami flakonów. 


 

ZAPACHY

Znajomy Aromatyczno-Paprociowy zapach wody toaletowej Gucci Guilty Pour Homme w edycji Gucci Guilty Love Edition 2021 Pour Homme to nowoczesna męska kreacja, która otwiera się odświeżającym aromatem włoskiej cytryny. Białe kwiaty z półtonami miodowymi wzbogacają nuty absolutu kwiatów pomarańczy i francuskiej lawendy – rośliny, której uwodziciel Casanova używał do aromatyzowania swoich listów miłosnych. Zmysłową i tajemniczą aurę tej nowoczesnej kompozycji dopełnia wyrafinowana paczula, która rozwija niuanse skórzane, zielone i drzewne, a także przypominające kadzidło. Nuty głębi intensyfikuje męskie bogactwo drewna cedrowego.

Wyrazista i wyrafinowana woda perfumowana Gucci Guilty Love Edition 2021 Pour Femme to znajomy romantyczny zapach Ambrowo-Kwiatowy oryginalnej kompozycji Gucci Guilty Eau de Parfum Pour Femme. Zapach otwiera się w duchu przesłania śmiałej, wyzwolonej miłości: cytrusowe nuty mandory (owoców występujących na śródziemnomorskiej wyspie Cypr), naturalnie wygładzają aromatyczne nuty bergamotki i różowego pieprzu. Serce kompozycji nadaje zapachowi złożony charakter: bez kontrastuje tu z różą, a nuty fiołka przeplatają się z olejkiem geraniowym, aby tworzyć subtelnie zróżnicowany, jedyny w swoim rodzaju zapach kwiatowy. Kompozycję podkreśla intensywny i naturalny duet olejków paczuli: serce paczuli oraz jej olejek pozyskiwany w procesie mikrodestylacji, połączony z nutami ambrowymi.

 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger