Bielenda Vanity Gładkie Ciało | Nowe kremy do depilacji

Witajcie!Idealnie gładka i aksamitna – uwielbia ją każda kobieta. Gładkie ciało daje poczucie atrakcyjności i dobrego samopoczucia. Bielenda proponuje nowe produkty Vanity Gładkie ciało w wygodnych i dużych opakowaniach, abyś dłużej mogła cieszyć się idelaną skórą.
 

Eksperci z laboratorium Bielenda Kosmetyki Naturalne stworzyli innowacyjną linię Vanity Gładkie ciało w której znajdują się dwa kremy do depilacji. Są to pierwsze kremy o tak dużej pojemności. Preparaty wystatrczy nanieść na ciało i pozostawić na 5 minut, aby cieszyć się gładką skórą.

W skład lnii wchodzi:


Bielenda Vanity Gładkie Ciało
Krem do depilacji z alantoiną
Pojemność: 200ml, Cena: ok 9zł

Aksamitny i delikatny wyjątkowo łagodnie i dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację skuteczną i bezbolesną. Dodatek alantoiny głęboko nawilżaja i łagodzi podrażnienia. Skóra szybciej wraca do równowagi po depilacji, a depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i optymalnie wypielęgnowane.

 

Bielenda Vanity Gładkie Ciało
Krem do depilacji z d-panthenolem
Pojemność: 200ml, Cena: ok 9zł

Aksamitny i delikatny krem przeznaczony jest do ekspresowej depilacji. Wyjątkowo łagodnie i dokładnie usuwa nawet najkrótsze włoski, czyni depilację skuteczną i bezbolesną. Dodatek d-panthenolu łagodzi skutki depilacji, działa kojąco i łagodzi podrażnienia. Depilowane miejsca na długo pozostają gładkie i optymalnie wypielęgnowane.


Pozdrawiam,
Anna | Kosmetykoholizm

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger