Bobbi Brown Malibu Nudes Collection

Witajcie!

Bobbi Brown Cosmetics przedstawia nową kolekcję Malibu Nudes, zainspirowaną beztroskim duchem południowego wybrzeża Kaliforni i jej naturalnym podejściem do piękna .
Kolekcja zawiera kultowe, neutralne odcienie umieszczone w oryginalnej palecie do makijażu oczu Nude on Nude Eye Palette oraz kilka śmiałych propozycji na usta i policzki. Dzięki tej kolekcji znalezienie swojego koloru nude będzie tak łatwe i przyjemne, jak dzień na plaży.

Twarzą kolekcji jest Kate Uptown
W skład kolekcji wchodzą:

BOBBI BROWN Malibu Nudes Collection Eye Palette Nude On Nude 
Cena : 229 zł ; Do kupienia TUTAJ ( KLIK )

Powrót do archiwów Bobbi Brown – paleta do makijażu oczu Nude on Nude Eye Palette to współczesna klasyka. Tworząc tę paletę Bobbi Brown inspirowała się naturalnymi odcieniami kobiecej twarzy. Paleta zawiera pięć matowych odcieni – cztery odcienie nude i ciemny brąz, dzięki któremu możesz subtelnie podkreślić oko. Stosowane osobno lub podkreślane linerem, oryginalne i zawsze na czasie odcienie nude Bobbi to must-have w makijażu oka.
BOBBI BROWN Malibu Nudes Collection Blush Duo
Cena : 189 zł ; Do kupienia TUTAJ ( KLIK )

Zainspirowane naturalnym odcieniem różu na policzkach po dniu spędzonym na słońcu Blush Duo od Bobbi zawierają dwa odcienie różu, które pozwolą Ci uzyskać naturalny i długotrwały efekt. By uzyskać efekt „muśniętego różem policzka” oprósz policzki jaśniejszym odcieniem różu a następnie dodaj odrobinę jaśniejszego tylko na szczyty kości policzkowych.


BOBBI BROWN Malibu Nudes Collection Art Stick
Cena : 119 zł ; Do kupienia TUTAJ ( KLIK )

Aby doskonale dopełnić naturalny, świeży i zrelaksowany „Malibu look” Bobbi Brown wybrała pięć odcieni Art. Stick – od klasycznych i neutralnych po zdecydowane i bardziej wyraziste. Nawilżająca i długotrwała formuła bez trudu nakłada się na usta, dając wyraźne, kremowo-matowe wykończenie. Obrysuj usta kredką by osiągnąć naturalne podkreślenie, a następnie płaską częścią kredki dodaj koloru wewnętrznej części ust.
 
Czyż kolekcja nie wygląda cudownie?
Kolory totalnie w moim stylu - cienie do powiek <3 WOW Róże  obłęd <3 Kolory kredek do ust CUDO <3

Kosmetyki Bobbi Brown ( KLIK ) możecie kupić w sieci perfumerii DOUGLAS ( KLIK )

Pozdrawiam,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger