FLOSLEK Skin Care ExpertTM – jedna noc wystarczy, by obudzić się z młodszą skórą!

Witajcie!

Skin Care ExpertTM to najnowsza generacja profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry podczas snu. Stworzone w oparciu o technologię Sleeping Effect TechnologyTM sprawiają, że jedna noc wystarczy, by obudzić się z młodszą skórą!
Kluczową rolą w zachowaniu pięknej i młodej skóry jest właściwa pielęgnacja skóry nocą. Laboratorium Kosmetyczne Floslek inspirowane najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i medycyny estetycznej prezentuje nową linię Skin Care ExpertTM przeznaczoną  do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Przełomowa technologia Sleeping Effect TechnologyTM zastosowana w preparatach linii Skin Care ExpertTM intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy naprawcze i regenerujące. Formuły bogate w precyzyjnie dobrane składniki aktywne, doskonale nawilżają, wygładzają i odżywiają skórę. Dzięki temu już po przebudzeniu skóra jest aksamitnie gładka w dotyku, pełna blasku i widocznie młodsza.
Produkty rekomendowane są dla każdego rodzaju skóry, również wrażliwej po 30. roku życia.
W skład serii wchodzą następujące produkty:

FLOSLEK Skin Care ExpertTM
CAŁONOCNA MASKA INTENSYWNIE REGENERUJĄCA


Pojemność : 75ml ; Cena : 39,99 zł

•    intensywnie nawilża, wygładza, redukuje zmarszczki i linie mimiczne
•    poprawia napięcie, jędrność i elastyczność naskórka
•    odmładza i opóźnia procesy  starzenia
•    po przebudzeniu skóra twarzy jest zregenerowana, odżywiona i głęboko nawilżona
Maska stosowana na noc, dzięki przełomowej technologii Sleeping Effect TechnologyTM intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy regeneracyjne i naprawcze. Nawilża, wygładza oraz redukuje zmarszczki i linie mimiczne. Poprawia napięcie, jędrność i elastyczność naskórka. Dzięki zawartości komórek macierzystych z kwiatu Lei które chronią DNA komórek skóry przed uszkodzeniem, odmładza i opóźnia procesy starzenia. Po przebudzeniu skóra twarzy jest zregenerowana, odżywiona i głęboko nawilżona.


 

FLOSLEK Skin Care ExpertTM
CAŁONOCNA MASKA AKTYWNIE WYGŁADZAJĄCA


Pojemność : 75ml ; Cena : 39,99 zł


•    intensywnie wygładza, ujędrnia i uelastycznia naskórek
•    przeciwdziała przesuszeniu naskórka
•     spłyca zmarszczki, poprawia kondycję i wygląd skóry
•    po przebudzeniu skóra jest wyraźnie wygładzona  i miękka w dotyku
Maska stosowana na noc, dzięki przełomowej technologii Sleeping Effect TechnologyTM intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy regeneracyjne i naprawcze. Wygładza, nawilża, ujędrnia i uelastycznia naskórek. Spłyca zmarszczki, zmniejsza szorstkość i przeciwdziała przesuszeniu naskórka. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego, gwarantuje długotrwały efekt liftingu. Po przebudzeniu skóra jest wyraźnie wygładzona i miękka w dotyku.


FLOSLEK Skin Care ExpertTM
CAŁONOCNY OLEJEK ODŻYWCZY


Pojemność : 30ml ; Cena : 34,99 zł•    intensywnie nawilża, wygładza i odżywia skórę,
•    poprawia napięcie i elastyczność naskórka
•    wspomaga odnowę komórkową, odmładzając skórę
•    po przebudzeniu oznaki zmęczenia są zredukowane, skóra jest odżywiona i pełna blasku
Maska stosowana na noc, dzięki przełomowej technologii Sleeping Effect TechnologyTM intensywnie pielęgnuje skórę podczas snu, kiedy zachodzą w niej procesy regeneracyjne i naprawcze. Nawilża, wygładza i odżywia skórę. Zawartość kompleksu odmładzającego, bogatego w 11 olejów, wspomaga odnowę komórkową, minimalizując skutki genetycznego starzenia się naskórka. Po przebudzeniu oznaki zmęczenia są zredukowane, skóra jest odżywiona i pełna blasku.
Bardzo lubię produkty tej marki, żele ze świetlikiem towarzyszą mi od wielu lat.

Pozdrawiam,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger