SORAYA Body Diet24 Nocne Koncentraty

Witajcie!

Marka SORAYA wprowadza 2 nowe kosmetyki w serii Body Diet 24

INNOWACYJNY  MECHANIZM  GLOBALNEJ WALKI
Z CELLULITEM  I  TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

SORAYA BODYDIET24 to specjalistyczna pielęgnacja oparta na Technologia Kosmetycznej Liposukcji. Wykorzystuje ona nowatorskie składniki aktywne, które ograniczają komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzają  je do spalania tłuszczu 24h na dobę w każdej sytuacji, niezależnie od tego co robisz.
FAT BURNER  – aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non-stop.
ADIPOBLOKER – hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.
DIETA KOMÓRKOWA - blokuje wchłanianie glukozy do komórek tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i  hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.

TERAZ SKONCENTROWANE FORMUŁY WZBOGACONE O DODATKOWE SKŁADNIKI UKIERUNKOWANE NA INTENSYWNĄ AKTYWNOŚĆ PODCZAS SNU

SKONCENTROWANA KOFEINA - przyspiesza przemianę materii, pobudza krążenie krwi, stymuluje drenaż limfatyczny, dzięki temu intensyfikuje procesy spalania tkanki tłuszczowej
PRO-ELASTIC COMPLEX – stymuluje i wspomaga syntezę kolagenu oraz elastyny w skórze, wzmacnia jej elastyczność i zapobiega wiotczeniu.
EKSTRAKT Z GUARANY -  ma silne właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Pobudza mikrokrążenie, stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, wykazuje działanie antyoksydacyjne.


NOCNE KONCENTRATY DO CIAŁA

JESZCZE BARDZIEJ ZAAWANSOWANE, SPECJALISTYCZNE FORMUŁU UKIERUNKOWANE NA INTENSYWNĄ AKTYWNOŚĆ W NOCY!
NOCNY KONCENTRAT INTENSYWNE WYSZCZUPLANIE BODY DIET 24 Z KOFEINĄ

Pojemność : 200 ml  ; Cena : 19,99 zł

Kosmetyk przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji ciała przed snem. Przeznaczony dla kobiet, które chcą wysmuklić sylwetkę i znacząco poprawić elastyczność skóry.
Intensywną aktywność wyszczuplającą, zapewnia formuła oparta na skoncentrowanej kofeinie i technologii kosmetycznej liposukcji. Wykorzystuje ona nowatorskie składniki aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzać je do spalania tłuszczu 24 godzin na dobę, w każdej sytuacji!
Fat burner (keton malinowy)– aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non-stop.
Adipobloker – hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.
Dieta komórkowa – blokuje wchłanianie glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i  hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.
Skoncentrowana kofeina - przyspiesza przemianę materii, pobudza krążenie krwi, stymuluje drenaż limfatyczny, dzięki temu intensyfikuje procesy spalania tkanki tłuszczowej.


Potwierdzone efekty regularnej kuracji*:
  • Poprawa nawilżenia skóry 100%
  • Poprawa elastyczności skóry 85%
  • Poprawa jędrności i sprężystości skóry 75%
Zmniejszenie obwodu uda - nawet o 2,5 cm
Sposób użycia: Koncentrat wmasować okrężnymi ruchami w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Stosować na noc.
*badanie satysfakcji /pomiar metryczny po kuracji z użyciem Balsamu do ciała Wyszczuplenie i Ujędrnianie oraz Nocnego Koncentratu do ciała Intensywne WyszczuplanieNOCNY KONCENTRAT ANTYCELLULIT I UJĘDRNIANIE BODY DIET 24

Pojemność : 200 ml ;  Cena : 19,99 zł

Kosmetyk do specjalistycznej pielęgnacji tych partii ciała, które wymagają intensywnego ujędrnienia. Przeznaczony dla kobiet, które chcą znacząco poprawić wygląd mało elastycznej skóry z widocznym cellulitem w obszarach problematycznych - nogi, pośladki, brzuch, ramiona.
Intensywną aktywność uelastyczniającą zapewnia formuła oparta na PRO-elastic complex i technologii kosmetycznej liposukcji. Wykorzystuje ona nowatorskie składniki aktywne, by ograniczać komórkom tłuszczowym kalorie i pobudzać je do spalania tłuszczu 24 godziny na dobę, w każdej sytuacji!
Fat burner (keton malinowy)– aktywuje procesy spalania tłuszczu w komórkach podczas spoczynku, czy snu oraz podczas stresu i wysiłku. Oznacza to, że komórki spalają tłuszcz non-stop.
Adipobloker – hamuje adipogenezę, czyli dojrzewanie komórek tłuszczowych, zapobiegając wzrostowi ich liczebności.
Dieta komórkowa – blokuje wchłanianie glukozy w komórkach tłuszczowych, dzięki czemu ogranicza im kalorie i  hamuje proces powstawania nowych trójglicerydów po posiłku.
PRO-elastic complex – stymuluje i wspomaga syntezę kolagenu oraz elastyny w skórze, wzmacnia jej elastyczność i zapobiega wiotczeniu.
Ekstrakt z guarany -  ma silne właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Pobudza mikrokrążenie, stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Potwierdzone efekty regularnej kuracji*:
  • Poprawa elastyczności skóry 90%
  • Poprawa jędrności skóry 85%*
  • Redukcja cellulitu 75%
Zmniejszenie obwodu uda - nawet o 3 cm
Sposób użycia: Koncentrat nałożyć na miejsca objęte nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem. Wmasować okrężnymi ruchami w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia. Stosować na noc.
*badanie satysfakcji /pomiar metryczny po kuracji z użyciem Serum do ciała Antycellulit i  Wyszczuplenie oraz Nocnego Koncentratu do ciała Antycellulit i Ujędrnianie Body Diet24.


 Wydają się być dobrą propozycją dla mnie!

Pozdrawiam,
Ania | Kosmetykoholizm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kosmetykoholizm - Media , Blogger